agnieszka-belczyk-kosmetolog-rzeszow-indywidualne-terapie-zabiegowe

Indywidualne terapie zabiegowe

szyte na miarę potrzeb Twojej skóry

Zabiegi medyczne, które chcę Ci zaproponować są zawsze dobierane indywidualnie do każdej pacjentki. Zaczynamy od szczegółowej konsultacji, podczas której poznaje lepiej Twoje potrzeby, problemy, a także sposoby pielęgnacji i kosmetyki skóry. Dzięki temu mogę nie tylko znaleźć przyczyny danych problemów oraz sposoby poprawy wyglądu i zdrowia skóry, ale również dobrać indywidualne terapie zabiegowe, które odbędą się w gabinecie.

Terapie antiage

Każda kobieta marzy, aby jej skóra była jędrna i gładka przez jak najdłuższy czas. Niestety oznaki starzenia mogą się zacząć pojawiać na różnych etapach naszego życia. Wpływ na to ma wiele czynników zewnętrznych, ale również genetycznych, na które nie mamy wpływu. Rozwiązaniem są terapie przeciwstarzeniowe, które pozwalają opóźnić ten proces oraz złagodzić jego wizualne efekty. Kontrolę nad procesem starzenia możemy zyskać nie tylko dzięki optymalnie zbilansowanej diecie i aktywności fizycznej, ale również dzięki zabiegom, jakie oferuje współczesna kosmetologia i dermatologia estetyczna. Terapie przeciwstarzeniowe to szereg różnorodnych zabiegów mających na celu opóźnienie procesu starzenia się skóry oraz zniwelowanie powstałych już jego oznak. Specjalne metody i preparaty dobierane są indywidualnie do potrzeb konkretnej skóry. Efektem jest wygładzenie i zniwelowanie zmarszczek, bruzd oraz nierówności na powierzchni skóry.

Terapie profilaktyczne

Zabiegi skoncentrowane na aktualnym stanie skóry, których zadaniem jest jej odżywienie, nawilżenie oraz zapobieganie oznakom starzenia. Zabiegi profilaktyczne mają na celu wsparcie prawidłowych procesów funkcjonowania skóry oraz wzmocnienie jej, by była odporniejsza na oddziaływanie czynników zewnętrznych mogących jej szkodzić na co dzień.

Terapie lecznicze

Zabiegi medyczne, które dedykowane są konkretnym problemom skórnym. W zależności od indywidualnych potrzeb pacjentki zabiegi mają na celu niwelowanie różnych rodzajów trądziku, AZS, wizualnych skutków problemów hormonalnych lub naczyniowych. Zabiegi lecznicze dobierane są w oparciu o szczegółowy wywiad medyczny z pacjentką, wyniki badań oraz obserwacji reakcji skórnych. Dzięki temu precyzyjnie można dobrać terapię indywidualną, która w połączeniu z właściwą pielęgnacją przyniesie zamierzone efekty.

Terapie dla kobiet w ciąży

Specjalistyczne zabiegi dedykowane kobietom w ciąży, które pomagają wesprzeć ich skórę w tym wyjątkowym okresie. Poszczególne terapie są oparte na naturalnych i bezpiecznych składnikach i preparatach, które są całkowicie bezpieczne dla ciężarnych kobiet. Zabiegi wspierają naturalne procesy regeneracyjne skóry, odżywiają ją i głęboko nawilżają. Polecane są również terapie oczyszczające.

Zobacz inne zabiegi z naszej oferty

DermaOXY

Zobacz więcej

Mezoterapia igłowa

Zobacz więcej