Terapie skóry trądzikowej

Terapie skóry trądzikowej, to holistyczne spojrzenie nie tylko na skórę ale cały organizm.

Trądzik często ma podłoże wewnątrz organizmu a manifestuje się na skórze. Dlatego tak ważne jest działanie wielokierunkowe aby znaleźć przyczynę oraz wdrożyć odpowiednią pielęgnację i inne niezbędne kroki .

Podczas konsultacji, szczegółowo analizujemy i omawiamy problem, jeżeli zachodzi taka konieczność sugerujemy badania, ewentualnie skierujemy Cię do innego specjalisty bo trądzik, to problem złożony i bardzo często potrzeba współpracy, która zbliży nas do osiągnięcia sukcesu.

Na tym etapie przygotowuje również dla Ciebie spersonalizowany Beauty Plan z proponowaną pielęgnacją domową oraz doborem konkretnych kosmetyków, jak również sugerowaną suplementacją odpowiednią do potrzeb skóry i organizmu.

Po pierwszej wizycie zaczynamy pracę nad Twoją skórą, spotykamy się na wizytach kontrolnych aby wprowadzać ewentualne zmiany dostosowane do potrzeb zmieniającej się skóry. Taka opieka trwa 3 miesiące.

W ten sposób, razem rozpoczynamy walkę
o Zdrową Skórę!

Sukces terapii w przypadku skór trądzikowych to praca obustronna. Na efekty składa się styl życia, odżywianie, suplementacja, rytm okołodobowy, praca ze stresem, pielęgnacja- odpowiednie kosmetyki oraz codzienne nawyki.

Niestety wszystkie te czynniki wpływają na wygląd skóry, nawet przy najlepszej pielęgnacji, najdroższych kosmetykach jeśli nie dbasz o siebie, o to co jesz, czy się wysypiasz to niestety ale problem będzie powracał, a sama pielęgnacja nie wystarczy abyś była zadowolona z efektów.

Pamiętaj robisz to dla siebie, jedynie ty możesz wpłynąć na swoją codzienność, styl odżywiania, relaks. Ja pomogę Ci zadbać o prawidłową pielęgnację, wykonam specjalistyczne zabiegi czy pokieruje do odpowiedniego specjalisty jeśli będzie potrzeba, ale główna praca jest po Twojej stronie.

Razem możemy więcej!