Konsultacje

Konsultacja kosmetologiczna jest pierwszym krokiem do poprawy wyglądu i zdrowia Twojej skóry. Dlatego warto poświęcić czas na szczegółową rozmowę podczas, której przeprowadzę dokładny wywiad, sprawdzę jakich kosmetyków używasz na co dzień oraz poznam Twoje problemy. Zdefiniujemy również oczekiwane efekty estetyczne i zdrowotne. Na tej podstawie stworzę dla Ciebie spersonalizowany BEAUTY PLAN obejmujący szczegółowe wskazówki pielęgnacyjne, zalecane badania, a także informacje o suplementacji. Przygotuję również specjalistyczny plan indywidualnej terapii zabiegowej, która przeprowadzana jest w gabinecie. Podchodząc do tych wszystkich aspektów w sposób kompleksowy zyskujemy pewność, że zauważysz realne efekty i korzyści zarówno estetyczne, jak i zdrowotne.

Wybierz dla siebie idealną opcję konsultacji

Konsultacja 1.

Beauty Plan zawiera:

 • charakterystykę skóry oraz cele terapii,
 • rozpisaną indywidualnie pielęgnację z podaniem konkretnych nazw produktów,
 • listę badań, które ewentualnie należy wykonać,
 • proponowaną suplementację,
 • wskazówki żywieniowe,
 • nawyki pielęgnacyjne,
 • propozycję zabiegów oraz terapii w gabinecie.
  *Formę tej konsultacji polecam szczególnie osobom, które mają problem z trądzikiem.

Cena 300 PLN
Czas trwania 1 – 1,5 godz.

Konsultacja 2.

Beauty Plan zawiera:

 • rozpisaną indywidualnie pielęgnację z podaniem konkretnych nazw produktów,
 • wskazówki, nawyki pielęgnacyjne,
 • propozycję zabiegów oraz terapii w gabinecie.

Cena 220 PLN
Czas trwania 45 – 60 min.

Konsultacja 3.

Dobór odpowiedniego zabiegu do potrzeb skóry lub ustalenie indywidualnego planu terapii. Ten rodzaj konsultacji może odbyć się bezpośrednio przed zabiegiem lub jako osobna wizyta.

Cena bezpłatnie
Czas trwania 15 min.

Dodatkowe informacje:

Cena obejmuje pakiet Beauty Care, czyli “opiekę” przez okres 3 miesięcy (wizyty kontrolne, kontakt online).

Jak przygotować się do konsultacji?

Na pierwszą wizytę należy zabrać ze sobą lub zrobić wyraźne zdjęcia produktów, które stosowane są aktualnie do codziennej pielęgnacji twarzy oraz dodatkowe kosmetyki np. maski, peelingi. Przed wizytą zanotuj sobie nazwy leków, suplementów jakie przyjmujesz. Jeśli masz aktualne wyniki badań to również zabierz je ze sobą.

Do zobaczenia. 

Dotyczy Konsultacji 1:

Jeśli zmagasz się z problemem trądziku, a nie będziesz chciała wykonać podstawowych, sugerowanych badań laboratoryjnych lub dalszej rozszerzonej diagnostyki, jeśli będzie taka potrzeba, czy też zmienić nawyki żywieniowe to nasza współpraca nie będzie mieć sensu oraz nie przyniesie oczekiwanych rezultatów. Zanim podejmiesz decyzję o chęci zapisania się na konsultację, weź to pod uwagę.